Araştır , Öğren , Bilgilen

Köfteci Yusuf Bayilik Nasıl Alınır?

Köfteci Yusuf Bayilik Nasıl Alınır?

0 256

Köfteci Yusuf Bayilik Nasıl Alınır?

Köfteci Yusuf 1996 senesinde İznik’ te Yusuf Aktaş tarafından ilk bayiliğini açmıştır. Kurucusu olan Yusuf Aktaş Turizm ve Otelcilik bölümünden mezundur. En son geçen sene 100. Bayisini açan köfteci Yusuf yurt dışına da yayılmayı hedefliyor. Kurucusu olan Yusuf Aktaş röportajında; Yurt dışında başta Arabistan olmak üzere bütün körfez ülkelerine köfte sunumu yapmak ve herkese et yedirmek istediğini söylüyor.

Başarılı ve çalışkan olan Yusuf Aktaş müşteri memnuniyetini çok önemsiyor ve çalışanlarına da daima güler yüzlü olmalarını tavsiye ediyor. 24 yıldır başarılarına başarı katan köfteci Yusuf hem kalitesi, hem de fiyatlarındaki uygunluğu sebebiyle de tercih merkezi haline geliyor.

Müşterilerine daima güler yüzlü ve mağduriyeti hemen giderici özelliğiyle de müşterileri arasında özel bir bağ kurmuş durumda. 7’ den 70’ e herkesin uğrak mekânı olan köfteci Yusuf rakiplerinden daima en iyisini sunmak için gece gündüz çalışıyor.

Herhangi bir köfteci Yusuf dükkânında yerde paspas yaparken de görebileceğiniz Yusuf Aktaş çalışanlarının arasına katılarak onlarla birlikte çalışmaya devam etmekte ve çalışanlarını kontrol etmektedir. Bir Patrondan görülmeyecek mütevazilikte çalışan Yusuf Aktaş belki de bu yönüyle başarılarının devamını sağlamayı başarıyor.

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu?

  • Müşteri memnuniyeti ve ürünlerinin kalitesine dikkat eden köfteci Yusuf, kalite ve memnuniyetin bozulmaması için bayilik vermediğini açıklamıştır. Bu nedenle bayilik başvuru şartlarıda bulunmamaktadır. Bursa’nın İnegöl şehrinde kendilerine ait et imalatlıda bulunan köfteci Yusuf’ a bayilik yapılamaz, yalnız kiralanacak dükkânınız varsa bu konuda başvuru yapabilirsiniz.
  • Kendi etini ürettiği içinde lezzet ve kaliteden ödün vermediğini buradan da anlamamız mümkün. Başvurunuzu internetinizin arama butonundan girerek yapmanız sizin için daha kolay olacaktır.

Köfteci Yusuf Dükkânı İçin Başvuru İstekleri

Köfteci Yusuf bayilik vermediği için başvuru şartları bulunmamaktadır. Yalnız kiralık yeriniz varsa burada dükkân açtırmak için internetten bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. İstenilen bilgiler şu şekildedir;

  • Kişisel ön bilgileriniz
  • Önerdiğiniz yer hakkında kısa bir bilgi
  • Dükkâna ait metre karesi gibi teknik bilgiler
  • Gerekli izin belgeleri
  • Önerdiğiniz dükkân hakkında resimler
  •  İstenilen bilgileri internetteki başvuru kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra onlar sizi arayıp bilgi verilecektir.

Köfteci Yusuf Bayilik İle İlgili Ön Ödeme Gerekiyor mu?

 

Köfteci Yusuf ürün kalitesi ve lezzetine dikkat eden en iyi sektörlerden biri olduğu için, şimdilik bayilik vermemektedir. Buna sebep olarak kalite ve lezzetin düşmesini istemediğini belirtmiştir. Bu nedenle herhangi bir ön ödeme isteyip istemediğine dair bir bilgi de verilmemiştir.

Köfteci Yusuf dükkânlarında köftenin yanında çorba ve ufak atıştırmalıklarda satışa sunulmuştur. Fiyatlarıda makûl olması nedeniyle memurundan işçisine her kesimin tercih ettiği bir yer olmuştur. Köfteci Yusuf büyümeye devam ederken siz de varsa dükkânınızı köfteci Yusuf’tan yana kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.